Odwiedzający

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do odwiedzenia XV Tradycji Stołu Wielkanocnego w Niedzielę Palmową (14 kwietnia 2019 r). Imprezę tradycyjnie rozpoczynamy o godzinie 14.00 na Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Marcinowicach. Będzie to niezwykła okazja do skosztowania pysznych potraw wielkanocnych przygotowanych przez uczestników z regionu całej Ziemi Świdnickiej, ale również naszych przyjaciół z partnerskich miast i gmin. To również okazja do poznania kultury i tradycji mieszkańców różnych zakątków Polski i Europy, wspólnych spotkań i zawierania nowych znajomości.

 DSC_6057 DSC_6055 DSC_6040   DSC_5988 IMG_1285

Jest nam niezmiernie miło zaprosić także do drugiej hali, którą otwieramy dla Państwa w tym roku. Znajdziecie tam lokalne produkty, wyroby i rękodzieło, z których słynie nasz region. Kiermasz Produktów Wielkanocnych to możliwość zaopatrzenia się w wyjątkowe specjały na świąteczne stoły, wśród których znajdą się m.in. miody, wędliny, sery, wina, przetwory, ręcznie wytwarzane ozdoby i dekoracje.

Nowością w roku 2019 będzie pokaz gotowania na żywo z lokalnych produktów przygotowany przez Krzysztofa Bigusa, uczestnika programu Master Chef. Mieszkaniec gminy Marcinowice znalazł się w minionej edycji w TOP 5 programu.

Poniżej znajdą Państwo mapę dojazdu. Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć i filmów z poprzednich edycji imprezy.

Serdecznie zapraszamy z Rodzinami i Przyjaciółmi!

Organizatorzy

Plakat_Tradycje_stolu_wielkanocnego2019